Co je MilouSilou?

Jak vzniklo MilouSilou?

 Je to jednoduché. Jsem nostalgická, romantická, miluji skanzeny, staré filmy, vintage, ale i současné umění. Často si zapisuji zajímavé hlášky z filmů, myšlenky z knih, nebo citáty, které mě osloví. 

Nejdřív jsem je poznamenávala na kousky papírů, ale ty se ztrácely. Tak jsem si pořídila obyčejný sešit, ale ten mi připomínal školu. Chyběl mi příjemný, povznášející pocit, když jsem ho brala do rukou.

A pak jsem propadla scrapbookingu...

A tak jsem propadla scrapbookingu. Začala jsem diáře a bloky zdobit nádhernými papíry a dalšími maličkostmi, a tak vznikaly ojedinělé kousky. Neuvěřitelně mě to bavilo a naplňovalo.

Vyrobila jsem si i vymazlený plánovací diář a najednou se můj život změnil. Strašně ráda jsem ho brala do ruky. Těšilo mě to a nabíjelo energií. Přestala jsem odkládat své úkoly a povinnosti, které tam byly zaznamenané. Překonala jsem odpor k plánování, přišla mu na chuť a skoncovala s prokrastinací.

 Kamarádkám se moje diáře líbily, a tak se postupně dostaly mimo mou rodinu, mezi přátele mých přátel. Lidé se začali ptát, kde si je mohou pořídit. A tak vzniklo jedno jediné místo, a to e-shop MilouSilou.

 Proč nakupovat právě MilouSilou?

Nejde o žádný přeprodej. Diáře, alba i přáníčka jsem vyrobila vlastníma rukama. Inspirovala mě příroda, klasické i moderní umění, pohádky, folklor, hudba, historie a drobné každodenní zázraky, které se okolo mě odehrávají.

 Jaké jsou výhody oproti konkurenci?

Alba, diáře, blahopřání a další zboží z papíru vyrábím vlastníma rukama. Nikdy se neopakují dva stejné kousky.

Vše si můžete okamžitě objednat. Když mám čas, tvořím i na zakázku. 

Používám výhradně ty nejkvalitnější materiály. Některé odebírám od malých, rodinných firem. Podporuji české tvůrce a lokální výrobce. Jsem kreativní duše, a tak spoustu detailů vyrábím sama. 

 Nemohu o vás na internetu dohledat žádné informace...

 Začala jsem budovat e-shop teprve v roce 2022 a proniknout na trh chvíli trvá. Důvěra a vzájemný vztah se zákazníky se buduje krůček po krůčku. Dělám, co mě baví, a miluji, co dělám. Lidé, kteří to mají podobně jako já, si mě najdou. To mám vyzkoušené.

 Nabízíte i něco navíc?

Ano. Budu vás hýčkat. V každém balíčku najdete překvapení. Malé, šťastné dítě, které touží být obdarováno něčím výjimečným, je ukryto v každém z nás.

 Dají se alba koupit i v kamenné prodejně?

Ne. Náklady by se promítly do ceny. Rozhodla jsem se proto pouze pro online prodej. Můžete mě ale najít na některých designových prodejních akcích.

 Objeví se nové kategorie zboží?

Ano, určitě. Nápadů je spousta, což mě pohání neustále kupředu.