Na co se ptáte nejčastěji

V čem je značka MilouSilou jedinečná?

Alba, motivační diáře, zápisníky a další papírové výrobky vznikají v mém ateliéru, mýma vlastníma rukama. Podle mých nápadů a předloh. Pokud jde o materiál, oblíbila jsem si několik světových značek, které mají vynikající historii a tradici. Současně odebírám materiál od lokálních českých tvůrců, abych je podpořila.

Jak je možné, že se alba dají předávat z generace na generaci?

Používám ozdobné papíry vhodné pro scrapování. Neobsahují lignin ani kyseliny, a proto se dají archivovat. Album, které můžete předat dalším generacím, je naprosto unikátní, hodnotný dárek, jehož hodnotu docení vaše děti a vnoučata.

Motivační diáře: nedělám je ve velkém, jsou hodně pracné, ale chci, aby plnily svůj účel. Takže žádná sériová výroba. Vím, že každý z nás je jedinečná, neopakovatelná bytost. Proto jsou diáře odlišné.

Jak bude balíček vypadat?

Snažím se zabalit zboží tak, aby se během přepravy nemohlo poškodit. Dávám si na tom hodně záležet. Do každé zásilky přibalím dárek a malé překvapení. Radost přeci potřebujeme všichni. A mně udělá radost, když má můj zákazník radost.

Zboží mi nevyhovuje. Jak ho mám vrátit?

Nepoškozené a neporušené zboží můžete ze zákona vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Využijte k tomu formulář pro vrácení zboží. Použité zboží není možné vrátit. Přehled o přepravě zboží máme díky dostupným údajům ze strany dopravců.

 

 

Máte i kamennou prodejnu?

Ne, nemám. Náklady by neúměrně zvedly náklady, což by se promítlo do ceny výrobků. A já nechci zbytečně zboží zdražovat. Nedávná pandemie přinesla několikaměsíční zavírání obchodů. I proto prodávám v online prostředí. Když mám čas a je vhodná příležitost, ráda se objevím mezi lidmi, na akcích, jako jsou jarmarky nebo designové prodejní výstavy.